FIRMY Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJĘ

Moim celem jest sprawienie aby każdy klient był zadowolony, dlatego stawiam na profesjonalną obsługę i sprawdzone produkty

Stąd też w ofercie mam jedynie produkty najlepszych firm profesjonalnych.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą.


Organic Series to przede wszystkim marka profesjonalna, stworzona dla gabinetów kosmetycznych – a dzięki połączeniu technologii z dobroczynnym działaniem naturalnych składników ,proponuje niezwykle skuteczne oraz bezpieczne zabiegi. Misja marki: można zadbać zarówno o najwyższej jakości efekty jak i środowisko.


Jest polskim producentem produktów

przeznaczonych do wykonywania manicure hybrydowego. W swoim portfolio marka posiada bogatą ofertę lakierów hybrydowych, akcesoriów do pielęgnacji paznokci oraz kosmetyków Home Spa.

Międzynarodowa firma kosmetyczna, która od

wielu lat tworzy najwyższej jakości eleganckie i wysublimowane produkty kosmetyczne do

stylizacji paznokci oraz do pielęgnacji dłoni i stóp.

Polska marka kosmetyków kolorowych. Kieruje się filozofią slow makeup – produkty  mają podkreślać naturalną urodę kobiet, wydobywać ich niepowtarzalność. Dostarczają pełną gamę produktów i starają się ciągle rozwijać. Dbają o to, by udoskonalać formuły, wzbogacając je o naturalne, aktywne składniki pielęgnujące, tak by były jak najbardziej przyjazne dla Twojej skóry.

Polska marka z wieloletnim doświadczeniem na rynku ( ponad 17 lat). Szczycą się najlepszymi produktami do stylizacji paznokci. Wysoka jakość i niesamowita pigmentacja sprawia, że praca na tych produktach to przyjemność, a efekt na paznokciach klientki jest wyjątkowo trwały.

Firma dba o potrzeby swoich klientów tworząc bardzo wysokiej jakości produkty. Opiera się na opinii specjalistów pielęgnacji stóp, którzy są podstawowym ogniwem dystrybucji preparatów Gehwol. Firma korzysta z najnowszych zdobyczy naukowych i technologicznych.